300ml - RÓŻA FILAR

Świeca sojowa filarowa. Dzięki najprawdziwszemu olejkowi różanemu, który jest jednym z najdroższych olejków świata, pachnie obłędnie, ale nienachalnie ...wypełnia zapachem całe wnętrze w wyjątkowo przyjemny sposób.

69,00 zł
Brutto
Ilość
Wykonamy na zamówienie w 7 dni.

  • Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo i przejrzystość naszego serwisu. Jasno precyzujemy warunki jego funkcjonowania oraz podajemy nasz rzeczywisty adres, numery telefonów i adresy e-mail. Dokładnie informujemy o okresach gwarancji i precyzujemy, w jaki sposób można u nas składać reklamację oraz Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo i przejrzystość naszego serwisu. Jasno precyzujemy warunki jego funkcjonowania oraz podajemy nasz rzeczywisty adres, numery telefonów i adresy e-mail. Dokładnie informujemy o okresach gwarancji i precyzujemy, w jaki sposób można u nas składać reklamację oraz
  • Nasze paczki pakujemy z największa starannością, bezpiecznie w folię bąbelkową oraz oznaczamy jako produkt szczególnego traktowania. Dla bezpieczeństwa jednak prosimy sprawdzić przy kurerze czy produkt nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Nasze paczki pakujemy z największa starannością, bezpiecznie w folię bąbelkową oraz oznaczamy jako produkt szczególnego traktowania. Dla bezpieczeństwa jednak prosimy sprawdzić przy kurerze czy produkt nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.
  • Nasze produkty robione są ręcznie na indywidualne zamówienie, zgodnie z ustawą nie podlegają więc zwrotowi. Gdyby jednak nie spodobało się coś Państwu w naszych produktach, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia warunków reklamacji. Nasze produkty robione są ręcznie na indywidualne zamówienie, zgodnie z ustawą nie podlegają więc zwrotowi. Gdyby jednak nie spodobało się coś Państwu w naszych produktach, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia warunków reklamacji.

Ekologiczna świeca sojowa, wykonana w Polsce. 100% naturalnych składników. Całkowicie naturalny, certyfikowany wosk z ziaren soi z upraw bez GMO. Tylko i wyłącznie naturalne, certyfikowane olejki eteryczne, bez syntetycznych dodatków. Bez barwników. Knoty z bawełny niebielonej.  Lepiej się nie da :) 

Świeca filarowa o pojemności ok 300 ml, pali się do  50 godzin

wysokość: 9 cm

średnica: 7,5 cm

Kilka cennych wskazówek, aby dłużej cieszyć się świecą Soybean:

- Przed każdym paleniem skróć knot do wysokości  ok, 0,5 cm. - pozbywając się upalonej części knota

- Pal świecę jednorazowo ok 2h.  Wosk sojowy ma pamięć, ważne jest aby przy pierwszym paleniu powstał tunel wgłąb świecy, aby nie przetopić ścianek.

- świece pal tylko na podstawce lub w lampionie

- Przechowuj w temperaturze pokojowej.

- Nie stawiaj świecy w przeciągu

- Chroń świecę przed uszkodzeniami mechanicznym 

- Zachowaj szczególną ostrożność - świeca może się nagrzać, co grozi oparzeniem. 

Reviews

Napisz swoją opinię

300ml - RÓŻA FILAR

Świeca sojowa filarowa. Dzięki najprawdziwszemu olejkowi różanemu, który jest jednym z najdroższych olejków świata, pachnie obłędnie, ale nienachalnie ...wypełnia zapachem całe wnętrze w wyjątkowo przyjemny sposób.

Napisz swoją opinię