180ml - LAWENDA I RÓŻA GERANIOWA

Świeca sojowa w słoiku. Połączenie lawendy ze szlachetną różą geraniowa daje nieprawdopodobny efekt - świeży, subtelny, kojący, nienarzucający się. Pachnie pięknie, działa uspokajająco.  

65,00 zł
Brutto
Ilość

  • Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo i przejrzystość naszego serwisu. Jasno precyzujemy warunki jego funkcjonowania oraz podajemy nasz rzeczywisty adres, numery telefonów i adresy e-mail. Dokładnie informujemy o okresach gwarancji i precyzujemy, w jaki sposób można u nas składać reklamację oraz Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo i przejrzystość naszego serwisu. Jasno precyzujemy warunki jego funkcjonowania oraz podajemy nasz rzeczywisty adres, numery telefonów i adresy e-mail. Dokładnie informujemy o okresach gwarancji i precyzujemy, w jaki sposób można u nas składać reklamację oraz
  • Nasze paczki pakujemy z największa starannością, bezpiecznie w folię bąbelkową oraz oznaczamy jako produkt szczególnego traktowania. Dla bezpieczeństwa jednak prosimy sprawdzić przy kurerze czy produkt nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Nasze paczki pakujemy z największa starannością, bezpiecznie w folię bąbelkową oraz oznaczamy jako produkt szczególnego traktowania. Dla bezpieczeństwa jednak prosimy sprawdzić przy kurerze czy produkt nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.
  • Nasze produkty robione są ręcznie na indywidualne zamówienie, zgodnie z ustawą nie podlegają więc zwrotowi. Gdyby jednak nie spodobało się coś Państwu w naszych produktach, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia warunków reklamacji. Nasze produkty robione są ręcznie na indywidualne zamówienie, zgodnie z ustawą nie podlegają więc zwrotowi. Gdyby jednak nie spodobało się coś Państwu w naszych produktach, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia warunków reklamacji.

Ekologiczna świeca sojowa, wykonana w Polsce. 100% naturalnych składników. Całkowicie naturalny, certyfikowany wosk z ziaren soi z upraw bez GMO. Tylko i wyłącznie naturalne, certyfikowane olejki eteryczne, bez syntetycznych dodatków. Bez barwników. Knoty z ekologicznej bawełny niebielonej.  Lepiej się nie da :) 

Świeca zalewana ręcznie w brązowym szklanym słoiku o pojemności 180 ml, pali się do  45 godzin

wysokość: 8 cm

średnica: 6,5 cm

Kilka cennych wskazówek, aby dłużej cieszyć się świecą Soybean:

- Przed każdym paleniem skróć knot do wysokości  ok, 0,5 cm. - pozbywając się upalonej części knota

- Pal świecę jednorazowo od 2 - 3,5 godz. - tak aby wosk roztopił się na calej powierzchni świecy

- Przechowuj w temperaturze pokojowej.

- Nie stawiaj świecy w przeciągu

- Chroń świecę przed uszkodzeniami mechanicznym 

- Zachowaj szczególną ostrożność - świeca może się nagrzać, co grozi oparzeniem. 

enjoy <3

3 Przedmioty

Opis

Pojemność
180ml

Reviews

Napisz swoją opinię

180ml - LAWENDA I RÓŻA GERANIOWA

Świeca sojowa w słoiku. Połączenie lawendy ze szlachetną różą geraniowa daje nieprawdopodobny efekt - świeży, subtelny, kojący, nienarzucający się. Pachnie pięknie, działa uspokajająco.  

Napisz swoją opinię